YC324-FK-0747KL
MFR.Part #
YC324-FK-0747KL
JLCPCB Part #
C876939
Package
2012
Description
125mW 4 47kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS