AT0402CRD0726R7L
MFR.Part #
AT0402CRD0726R7L
JLCPCB Part #
C4267547
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS