YC324-FK-07140RL
MFR.Part #
YC324-FK-07140RL
JLCPCB Part #
C876916
Package
2012
Description
125mW 140Ω 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 2012 Resistor Networks, Arrays ROHS