RT1210WRD0736RL
MFR.Part #
RT1210WRD0736RL
JLCPCB Part #
C3966367
Description
-55℃~+125℃ 250mW 36Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS