AT1206CRD0771K5L
MFR.Part #
AT1206CRD0771K5L
JLCPCB Part #
C858018
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS