YC248-FR-0719R6L
MFR.Part #
YC248-FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C1734554
Description
16 19.6Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS