MFP50SBRD52-15K6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-15K6
JLCPCB Part #
C3370992
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS