YC248-FR-071K18L
MFR.Part #
YC248-FR-071K18L
JLCPCB Part #
C6939309
Description
1.18kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS