AHA50AFB-2R26
MFR.Part #
AHA50AFB-2R26
JLCPCB Part #
C1568876
Description
2.26Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS