RC0201JR-07270RP
MFR.Part #
RC0201JR-07270RP
JLCPCB Part #
C6373641
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS