YC162-JR-0736KL
MFR.Part #
YC162-JR-0736KL
JLCPCB Part #
C1734927
Description
2 36kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS