FMP100FRF52-2R4
MFR.Part #
FMP100FRF52-2R4
JLCPCB Part #
C20160066
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS