RC1206FR-07330KP
MFR.Part #
RC1206FR-07330KP
JLCPCB Part #
C20163675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS