RT0805CRB0747RL
MFR.Part #
RT0805CRB0747RL
JLCPCB Part #
C868282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS