RT0402CRD0739R2L
MFR.Part #
RT0402CRD0739R2L
JLCPCB Part #
C3959185
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS