YC162-FR-07715KL
MFR.Part #
YC162-FR-07715KL
JLCPCB Part #
C6618671
Description
2 4 62.5mW 715kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS