YC162-FR-0775KL
MFR.Part #
YC162-FR-0775KL
JLCPCB Part #
C872470
Description
2 4 62.5mW 75kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS