FMP3WSJT-73-47K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-47K
JLCPCB Part #
C3546996
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 47kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS