KNP200JT-52-12R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP200JT-52-12R
JLCPCB Part #
C1392004
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS