YC162-FR-07113KL
MFR.Part #
YC162-FR-07113KL
JLCPCB Part #
C6015005
Description
113kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS