YC162-FR-0768RL
MFR.Part #
YC162-FR-0768RL
JLCPCB Part #
C1733312
Description
2 4 62.5mW 68Ω ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS