YC162-FR-0718RL
MFR.Part #
YC162-FR-0718RL
JLCPCB Part #
C1733743
Description
18Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS