AF162-JR-07390RL
MFR.Part #
AF162-JR-07390RL
JLCPCB Part #
C1734133
Description
2 390Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS