AT0805CRD072K61L
MFR.Part #
AT0805CRD072K61L
JLCPCB Part #
C4277219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS