YC162-JR-07160KL
MFR.Part #
YC162-JR-07160KL
JLCPCB Part #
C6015056
Description
160kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS