742C0431000FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742C0431000FP
JLCPCB Part #
C1734754
Package
0603x2
Description
100Ω 2 4 63mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS