MFR100FRF52-215K
MFR.Part #
MFR100FRF52-215K
JLCPCB Part #
C1759577
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS