MFP50SCBD52-2K34
MFR.Part #
MFP50SCBD52-2K34
JLCPCB Part #
C1394601
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS