YC124-FR-0756KL
MFR.Part #
YC124-FR-0756KL
JLCPCB Part #
C728748
Description
4 56kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS