RT0805WRB07475RL
MFR.Part #
RT0805WRB07475RL
JLCPCB Part #
C3954015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS