RC0805FR-0791RP
MFR.Part #
RC0805FR-0791RP
JLCPCB Part #
C20162821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS