AT0402CRD0756KL
MFR.Part #
AT0402CRD0756KL
JLCPCB Part #
C1356944
Description
-55℃~+155℃ 50V 56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS