SR2512JK-0751KL
MFR.Part #
SR2512JK-0751KL
JLCPCB Part #
C5925650
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS