SR1210JR-0715RL
MFR.Part #
SR1210JR-0715RL
JLCPCB Part #
C7369092
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS