SR1210JR-0713RL
MFR.Part #
SR1210JR-0713RL
JLCPCB Part #
C6301272
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS