HHV-50FB-52-24M
MFR.Part #
HHV-50FB-52-24M
JLCPCB Part #
C3463262
Description
-55℃~+155℃ 24MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS