RT1210WRD0746R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRD0746R4L
JLCPCB Part #
C4308271
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS