MFR50SFRE52-715K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-715K
JLCPCB Part #
C3529839
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS