SR1206JR-7W68RL
MFR.Part #
SR1206JR-7W68RL
JLCPCB Part #
C874098
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS