MFR25SDRF52-16R5
MFR.Part #
MFR25SDRF52-16R5
JLCPCB Part #
C1750455
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS