RT0805BRB075R6L
MFR.Part #
RT0805BRB075R6L
JLCPCB Part #
C5738755
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS