MFR100FTF52-22K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTF52-22K6
JLCPCB Part #
C1391720
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS