SR1206JR-0720KL
MFR.Part #
SR1206JR-0720KL
JLCPCB Part #
C873998
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS