MFR-25FBF52-12K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-25FBF52-12K1
JLCPCB Part #
C1367605
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS