SG73P2BRTTD1783D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1783D
JLCPCB Part #
C7078695
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS