RSF100JR-52-620K
MFR.Part #
RSF100JR-52-620K
JLCPCB Part #
C7302809
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS