SR1206FR-7T3R9L
MFR.Part #
SR1206FR-7T3R9L
JLCPCB Part #
C20166745
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS