AR0805FR-071R33L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-071R33L
JLCPCB Part #
C3958543
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS