RV1206FR-075K62L
MFR.Part #
RV1206FR-075K62L
JLCPCB Part #
C6287821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS