SR1206FR-7T3K3L
MFR.Part #
SR1206FR-7T3K3L
JLCPCB Part #
C7016664
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS